Filozofia

Masaż Tantryczny może być podróżą w piękny krajobraz naszego jestestwa poprzez przyjemność. Masażystka jest Twoim przewodnikiem.

Specjalizujemy się w masażach tantrycznych , które pozwolą Państwu doskonale się zrelaksować i naładować nową energią życiową. Preferujemy indywidualne podejście i masaże tantryczne nastawione na głębię i świadomą pracę z energią seksualną.

Masaż tantryczny dla mężczyzn  odbywa się na poziomie doświadczenia ciała energetycznego, co jest niezbędnym krokiem na drodze do poznania siebie jako wyjątkowej i indywidualnej istoty. Masaże tantryczne da kobiet  u nas to relaks i przeżycie. Jednocześnie są inspiracją do pogłębienia własnej seksualności. 

Nasi klienci

Centrum masażu Tantra odwiedzają klienci z całego świata. Jesteśmy renomowanym studiem z zakresu Tantry i pracujemy ze świętą seksualnością. Oferujemy  masaże tantryczne najwyższej jakości, ponieważ nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści, którzy sami przeszli długi proces rozwoju osobistego. 

Sesje tantryczne w małym przytulnym studio. Podczas sesji tantrycznej kładziemy nacisk na techniki relaksacyjne i tantryczne. Preferujemy indywidualne podejście i sesje tantryczne mające na celu dogłębną świadomą pracę z energią seksualną. W sesjach tantrycznym kładziemy nacisk na czerpanie radości z ciała energetycznego, co jest dużym krokiem w kierunku poznania siebie jako indywidualnych i niepowtarzalnych istot.

Jesteśmy na rynku od 2005 roku. 

-Tantra dla par

-warsztaty tantryczne

-kursy tantry

-sesje tantryczne

-tantra dla kobiet

-tantra dla mężczyzn

 

 

Studio masażu Tantrycznego - Poznań 

Agramassage

Rezerwacja sesji:

+48 533 764 885

 

tantra Poznań, tantra dla par, tantra dla kobiet

 

 

Tantra Poznań