o nas

Jesteśmy jedynym takim studiem Tantry w Poznaniu jak i w Polsce, działamy od 2005 roku, nauki pobieraliśmy od znanych i cenionych mistrzów Tantry z całego świata. Zapraszamy również pary na tantryczne sesje indywidualne.

Sesje tantryczne w małym przytulnym studio. Podczas sesji tantrycznej kładziemy nacisk na techniki relaksacyjne i tantryczne. Preferujemy indywidualne podejście i sesje tantryczne mające na celu dogłębną świadomą pracę z energią seksualną. W sesjach tantrycznym kładziemy nacisk na czerpanie radości z ciała energetycznego, co jest dużym krokiem w kierunku poznania siebie jako indywidualnych i niepowtarzalnych istot.

 

Sesje tantryczne to kwestia relaksu i przyjemności w naszym studio. Stanowią jednocześnie inspirację do pogłębiania własnej seksualności.

-Tantra dla par

-warsztaty tantryczne

-kursy tantry

-sesje tantryczne

-tantra dla kobiet

-tantra dla mężczyzn

 

 

Zapraszamy !

Agramassage

Rezerwacja sesji:

+48 533 764 885

 

tantra Poznań, tantra dla par, tantra dla kobiet

Nasza filozofia, czyli warsztaty, kursy, sesje tantryczne

Odkryliśmy w naszym życiu ścieżkę rozwoju duchowego, emocjonalnego, umysłowego.Uczestniczyliśmy w wielu warsztatach, kursach, szkoleniach rozwoju osobistego, psychicznego i duchowego oraz pracy z ciałem. 

Rozwój duchowy jest najwyższą wartością w naszym życiu, co chcemy odzwierciedlić w pracy z ludźmi w naszej Świątyni. Nie oddzielamy jednak duchowości od codziennego życia ziemskiego. Przeciwnie. Tantra to kilka dróg rozwoju duchowego, które uwzględniają seksualność, ciało, przyjemność, błogość jako bardzo pomocne na drodze do oświecenia.

Sesje tantryczne, lecznicze to przede wszystkim praca z energią, dlatego każdego dnia staramy się dbać o jakość i czystość naszej energii i wibracji.

Naszymi nauczycielami na naszej ścieżce duchowej byli Freya Wolna, Lama Ole Nydalh, Izabella Demozzi, Katarzyna Mołas, Luczis, Maciej Wielobób, Kala Luna Temple.

Tantryczne studio Agramassage Poznań Zapraszamy na kursy, warsztaty, sesje, masaż Tantra dla kobiet, mężczyzn i par

Pozdrawiamy i zapraszamy!

 

Tantra Poznań