Masaż Tantryczny dla Kobiet

Podstawowy masaż tantryczny – Inicjacja Shakti 

Daj się ponieść rytmom orientalnej muzyki, egzotycznemu zapachowi naturalnych olejków eterycznych i czułemu dotykowi masażystki. Podstawowy masaż Tantryczny to już bezpośrednie wejście w taniec Tantry. 

Ciało kobiety rozgrzewa się i rozpieszcza miękkimi przedmiotami. Stosuje się głaskanie futrami, piórami, szczotkami, dotykanie jedwabnych szalików i inne zabiegi rozpieszczające. Część olejowa masażu jest bardzo intensywna, a rama zbudowana jest w taki sposób, że otwiera wewnętrzny  kanał, przez który przepływa energia.

Częścią masażu Basic Tantra jest medytacja i świadomy dotyk  Joni.  Powstają tu piękne doznania z którym możemy pracować podczas masażu, na przykład poprzez oddychanie. Ciało odżywia się energią i przekształca ją w energię życiową. Celem jest wówczas delikatny przepływ energii przez ciało, związany z uczuciem „euforii” (doświadczenie jest indywidualne i nie do opisania). Niektóre kobiety mogą doświadczać orgazmu, każde doświadczenie jest indywidualne.  Kluczem jest umiejętność kobiety relaksu w przyjemności.

Kochający dotyk, którego celem nie jest branie, ale dawanie. Masaż może pomóc w łagodnej depresji lub wahaniach nastroju. Pomaga przy problemach z miesiączką czy niepłodnością. Pomaga kobietom w procesie samoakceptacji i uwolnienia się od własnej ekspresji seksualnej.

Klasyczny masaż Tantra dla kobiet

Przebieg masażu: Tutaj doświadczysz tego, co najlepsze w masażu tantrycznym. Ogrzewanie ciała gorącymi ręcznikami, pieszczenie miękkimi przedmiotami, część olejowa masażu wykonywana ciepłym olejem.

Dłuższy czas masażu tantrycznego pozwala na doskonały relaks i otwarcie ciała. Kobiece ciało jest niezwykle wrażliwe i potrafi intensywnie doświadczać przyjemności.

Klasyczny masaż tantryczny obejmuje medytację i świadomy dotyk  Joni. Prostymi ruchami na kręgosłupie otwieramy także tzw. sushumnę, czyli kanał, którym przepływa energia. Dzięki zastosowaniu delikatnych, energetyzujących dotknięć i ucisków, masaż naprzemiennie łączy uczucie podniecenia i głębokiego relaksu, medytacji.

Masaż może pomóc w łagodnej depresji lub wahaniach nastroju. Pomaga przy problemach z miesiączką czy niepłodnością. Pomaga kobietom w procesie samoakceptacji i uwolnienia się od własnej ekspresji seksualnej.

Luksusowy masaż Tantra i rytuał zmysłów

To zmysłowy rytuał masażu tantrycznego, podczas którego naprzemiennie występują różne rodzaje i intensywność dotknięć. Tutaj doświadczysz 3 godzin pełnej miłości opieki masażysty lub masażysty. Doskonały relaks całego ciała i pobudzenie 5 zmysłów za pomocą dźwięków, zapachów i dotyku. Masaż to wyrafinowany zabieg obejmujący całe ciało.

W trzygodzinnym rytuale masażu tantrycznego końcową techniką jest sprawienie przyjemności Joni (intymnej części kobiety). Technika polega na zrównoważeniu podniecenia na plus i minus, prowadząc kobietę do relaksu, a następnie do przyjemności . Kobieta może doświadczyć orgazmu lub postrzegać energię w całym ciele. Dla niektórych kobiet masaż może być wejściem w nowy wymiar przyjemności.

Podejście w masażu jest bezcelowe, dlatego masaż nie popycha Cię donikąd. Jest tu miejsce na maksymalny relaks i doznania.

Masaż może być zbawienny w swojej silnie relaksującej formie, dodając nowej energii życiowej i harmonizując ciało i ducha. Masaż służy także jako inspiracja do innego sposobu pracy ze świętą seksualnością. Masaż może służyć także jako demonstracja innego podejścia do przeżywania stanów orgazmicznych, które w głębszych formach przenikają do opanowania stanu Ekstazy.

Zapoznanie się z masażem tantrycznym - masaż wprowadzający 

Relaksacyjny masaż całego ciała ciepłym olejem.  Masaż Tantryczny  wprowadza kobiety w podejście Tantry. Nie obejmuje Joni. 

Ciało najpierw rozgrzewa się  ciepłymi ręcznikami, naprzemiennie pojawiają się różne rodzaje dotyku i ciało jest dosłownie rozpieszczane. Oprócz masaży doświadczysz także głaskania, dotyku opuszkami palców, delikatnego drapania, dotyku piórkami, futerkiem, delikatnymi pędzlami, jedwabiem. Następnie również dokładny masaż całego ciała ciepłym olejkiem.

W części olejowej masażu wykorzystujemy zapachowe olejki eteryczne takie jak lawenda, cynamon, cytronella, mięta i inne. Aromat uwydatnia cały masaż, a doznanie głęboko relaksuje.

Ten wyjątkowy masaż wprowadza kobietę w ciało i uczy, jak się w nim zrelaksować. Masaż pomaga kobietom nauczyć się doskonale relaksować w swoim ciele. Harmonizuje kobiece ciało i ducha. Może pomóc w łagodnej depresji lub wahaniach nastroju. Pomaga w procesie akceptacji siebie. Zrelaksowana kobieta równa się piękna kobieta.

Do pełnego masażu Joni (intymnej części kobiety) zalecamy masaż tantryczny trwający 90 minut lub dłużej. Idealna jest 120-minutowa wersja masażu.

Masaż tantry kaszmirskiej

Masaż tantrą kaszmirską to wspaniały rytuał, który nie tylko inspiruje, ale także zapewnia głębokie uczucie relaksu. Tę koncepcję nazywamy również koncepcją Śiwaizmu według Boga Śiwy. Masaż od początku prowadzony jest poprzez różne pozycje ciała. W niektórych przypadkach pozycje te przypominają rozciąganie, podczas którego rozciągamy kręgosłup i biodra. Z drugiej strony masaż jest relaksujący i przyjemny, dlatego rozciąganie nie jest męczące.

Ciało biorcy podparte jest poduszkami, dzięki czemu kręgosłup w każdej pozycji jest maksymalnie rozluźniony. Wykorzystujemy pozycje takie jak na boku, zaczepienie nóg za tułowiem partnera, zgięcie i inne. Masaż ten obejmuje również dokładne masowanie kości tułowia, pachwin, bioder oraz miejsc, do których nie można dotrzeć w klasycznych pozycjach masażu.

Masaż ten może być również dobrą inspiracją dla życia miłosnego pary.

 

Tantra Poznań