Masaż Tantryczny dla Mężczyzn

Podstawowy masaż tantryczny – Inicjacja Śiwy

Przebieg masażu: Po wstępnej rozmowie podczas której ustalamy wspólnie intencje, potrzeby, przechodzimy do wspólnej praktyki medytacyjnej.   To swoista przestrzeń pierwszego wspólnego kontaktu, w której masażystka i klient dostrajają się do siebie.

Rozbudzone i przygotowane ciało rozgrzewamy gorącymi ręcznikami, delikatnym dotykiem rozprowadzamy energię po całym ciele, a następnie  rozluźniamy napięcie mięśni. Po doskonałym rozluźnieniu ciała następuje masaż całego ciała. 

Zostaje aktywowana energia kundalini, z którą pracujemy  podczas masażu,  za pomocą oddychania i wizualizacji. Energia przepływa wówczas swobodnie z czakry podstawy  do całego ciała, przedłużając w ten sposób doznania i przyjemność. 

W przypadku mężczyzn oddychanie jest niezbędne, aby pomóc im kontrolować swoją energię. 

Masaż można zakończyć w sposób tantryczny, gdy następuje np. doświadczenie ciała energetycznego. Doświadczenie jest za każdym razem inne i indywidualne i nie ma presji osiągnięcia orgazmu.  Masaż tantryczny jest doświadczeniem indywidualnym. 

Masaż uwalnia napięcie, które kumuluje się w nas w ciągu dnia pod wpływem sytuacji stresowych, a także może służyć jako przykład innego podejścia do przeżywania stanów orgazmicznych, które w głębszych formach przenikają do przeżywania stanów wewnętrznej ekstazy.

Klasyczny masaż Tantra dla mężczyzn.

Przebieg masażu: Tutaj możesz dać się ponieść rytmom orientalnej muzyki, zapachowi egzotycznych olejków eterycznych i świadomemu dotykowi masażystki. Tutaj przeżyjesz 120 min. pełnego wrażliwości,  miłości  dotyku, pielęgnacji, przyjemna naprzemienność różnych rodzajów dotyku i doskonały relaks całego ciała.

Ta dłuższa wersja masażu daje miejsce na szerszy zakres technik masażu i pracy z ciałem. Powstają tu duże doznania, z którymi możemy pracować podczas masażu, na przykład za pomocą oddychania i wizualizacji. Energia przepływa wówczas swobodnie z czakry postawy do całego ciała, przedłużając w ten sposób doznania i przyjemność. 

W przypadku mężczyzn oddychanie jest niezbędne, aby pomóc im kontrolować swoją energię.  Masaż można zakończyć w sposób tantryczny, gdy następuje np. doświadczenie ciała energetycznego. Doświadczenie jest za każdym razem inne i indywidualne i nie ma presji osiągnięcia orgazmu. 

Masaż ten może być zbawienny w swojej silnie relaksującej formie, pozwalając na przyciągnięcie nowych sił życiowych. Masaż uwalnia napięcie, które kumuluje się w nas w ciągu dnia pod wpływem sytuacji stresowych, a także może służyć jako przykład innego podejścia do przeżywania stanów orgazmicznych, które w głębszych formach przenikają do przeżywania stanów wewnętrznej ekstazy.

Luksusowy masaż Tantra i rytuał zmysłów

Przebieg masażu: Luksusowy rytuał masażu tantrycznego to doskonałe i głębokie przeżycie. Tutaj doświadczysz niezapomnianej i pełnej miłości opieki masażystki, odprężenia całego ciała i pobudzenia 5 zmysłów - słuchu, węchu, dotyku, smaku i wzroku.

Masaż ten to wyjątkowa materia przeżyć, pełna niezwykłych wrażeń, których doświadczysz angażując wszystkie zmysły ciała i której warto spróbować. Rytuał zmysłów stanowi kontynuację rozbudowanej koncepcji klasycznego masażu tantrycznego całego ciała, w którym naprzemiennie występuje intensywność i różne rodzaje dotyku. Nawet w tym trzygodzinnym wymiarze ostatnią techniką jest masaż Tao  podczas którego kontynuujemy pracę ze zgromadzoną energią i rozprowadzamy ją po ciele za pomocą technik oddechu, wizualizacji i masażu, wzbogaconego o równoważenie podekscytowanie w tak zwanych punktach plus i minus.

Luksusowy masaż tantryczny może przybliżyć Cię do doświadczenia tradycyjnych indyjskich technik i wnieść niezwykłą inspirację do Twoich osobistych, intymnych relacji.

Masaż tantryczny Multiorgazmiczny mężczyzna

Masaż multiorgazmicznego mężczyzny może Cię zainspirować i nauczyć kontrolowania podniecenia seksualnego. Dowiesz się, jak oddzielić orgazm od wytrysku, czyli jak doświadczyć powtarzającego się doznania i przyjemności.

Chociaż niektórzy mężczyźni odczuwają przyjemność nawet po wytrysku, większość mężczyzn znajduje się na granicy podniecenia i musi mozolnie wspinać się z powrotem. Jeśli nauczysz się właściwie pracować ze swoim podekscytowaniem, możesz utrzymać nagromadzoną energię na dłuższy okres czasu. Zasadniczo możesz przedłużać swoje podekscytowanie tak długo, jak chcesz.

Ale to nie wszystko. Orgazm połączony z wytryskiem może wydawać się wspaniałą przejażdżką, ale tylko do czasu, gdy doświadczysz ekstatycznego, długotrwałego orgazmu. Dzięki regularnej praktyce Twoja przyjemność wzrasta. Pierwszy ekstatyczny lot to eksplozja emocji, ale wraz z powtarzaniem doznanie pogłębia się i staje się intensywniejsze, a przyjemność jest coraz większa.

Twoją motywacją i inspiracją może być nie tylko własna przyjemność, ale także świadomość, że możesz być panem sytuacji w kochaniu się ze swoją partnerką. Zafunduj swojej partnerce długi akt miłosny, za którym tęsknią kobiety. Akt, który będzie spełniony nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojej partnerki. Będąc w stanie rozwinąć swoje podniecenie seksualne, możesz przedłużyć akt miłosny w nieskończoność. Możesz przeżyć orgazm bez wytrysku, po którym Twoja energia nie spadnie i nie będziesz zmęczony. Będziesz pełen wigoru, energii i jednocześnie relaksu.

Mężczyzna, który wie, jak kontrolować swoje podniecenie i utrzymać je w ciele, pozwala swojej partnerce na długie kochanie się. Dzięki temu ona również może doświadczyć długotrwałego uczucia przyjemności i orgazmu, które prowadzą do wzajemnej satysfakcji.

W masażu tym potrzebujemy przynajmniej 120 minut, aby móc kilkukrotnie powtórzyć skurcze orgazmiczne. Doświadczenie jest wtedy intensywne i klarowne.

Jak każdy masaż tantryczny, jest doświadczeniem indywidualnym.

Tantra Poznań