Sesje i Rytuały

Podstawowa sesja Tantryczna -

Relaksująca sesja całego ciała ciepłym olejem w intymnym otoczeniu. Rozgrzewamy ciało gorącymi ręcznikami, energetyzujemy delikatnym dotykiem, a napięcie mięśni uwalniamy olejem.  Stwarza to ekscytację, z którą możemy pracować podczas oddychania i wizualizacji. Wnosimy energię z czakry seksualnej do całego ciała.

Dla mężczyzn kluczem jest oddychanie, kiedy przejmują kontrolę nad swoją energią, Przenosimy energię czakry seksualności na całe ciało. Sesję można zakończyć w sposób tantryczny, np. doświadczając ciała energetycznego. Doświadczenie jest zawsze inne i indywidualne.

Sesja ta może się rozwijać w bardzo relaksującej formie, aby napełnić nową siłę życiową. Sesja uwalnia od stresu. Może również służyć jako demonstracja innego podejścia do przeżywania stanów orgazmicznych, które w głębszych formach przenikają zarządzanie stanem Ekstazy.

60 min - 300 zł 90 min - 450 zł, 120 min - 600 zł

Ceremonialna sesja Tantryczna

Bardzo relaksująca sesja, podczas której poprzez dotyk można wejść w zmysłową atmosferę. Najpierw ogrzejemy ciało gorącymi ręcznikami i rozpieszczać będziemy jedwabnymi chustami  Następnie dochodzi do olejowej części, w której mięśnie pleców, nogi są dokładnie rozluźnione, napięcie w klatce piersiowej jest odblokowane. Integralną częścią tej sesji jest atmosfera medytacyjna.

Sesja kończy się na różne sposoby, doznanie jest zawsze indywidualne i odzwierciedla aktualny nastrój.

Ta sesja może rozwijać się w aktywowaniu nowej siły życiowej. Uwalnia od stresu.  Może również służyć jako demonstracja innego podejścia do percepcji stanów orgazmicznych, które w głębszych formach przenikają zarządzanie stanem Ekstazy.

60 min - 300 zł 90 min - 450 zł, 120 min - 600 zł

Rytualna sesja tantryczna -

Tutaj możesz cieszyć się rytmami muzyki orientalnej, zapachem egzotycznych olejków i czułym dotykiem masażystki. Doświadczysz 120 minut troskliwej opieki. Przyjemna zmienność różnych rodzajów dotyku i doskonałe odprężenie całego ciała. Mężczyźni trzymają stres i stres głównie na klatce piersiowej, dlatego otwieramy czakrę serca i rozluźniamy napięcia w tym obszarze.

Powstaje podniecenie i budzi się energia seksualna, z którą możemy pracować podczas masażu. Przeniesienie energii z czakry seksualnej na całe ciało. Sesja można zakończyć w sposób tantryczny, np. doświadczając ciała energetycznego. Doświadczenie jest zawsze inne i indywidualne.

Sesja może rozwijać się w bardzo relaksującej formie, aby napełnić nową energię życiową i zharmonizować ciało i ducha. Pomaga również rozładować napięcia, które tworzymy w dniu stresu. Może również służyć jako demonstracja innego podejścia do percepcji stanów orgazmicznych, które w głębszych formach przenikają zarządzanie stanem Ekstazy.

1 h - 350 zł, 1,5 h - 500 zł, 2 h - 700 zł, 3 h - 1000 zł

Luksusowa sesja Tantryczna - Rytuał Zmysłów

Luksusowy rytuał tantryczny to niesamowite przeżycie. Doświadczysz doskonałej i pełnej miłości pielęgnacji masażystki, odprężenia całego ciała i pobudzenia 5 zmysłów. Dźwięki, zapachy, dotyk i smak. Jest to bardzo relaksująca technika, która prowadzi do atmosfery medytacyjnej. Rytuał zmysłów to wyjątkowe przeżycie, które warto doświadczyć.  Po rytuale zmysłów następuje wyrafinowany dotyk olejkiem całego ciała, w którym zmienia się intensywność i różne rodzaje dotyku.

W ciągu 3 godzin doświadczysz totalnej ekstazy, budzenia energii seksualnej, silnych doznań i przeżyć. Pojawia się podekscytowanie i budzi się energia seksualna, z którą możemy pracować podczas masażu. Technika opiera się na równoważeniu podekscytowania w punktach plus i minus. Luksusowa sesja tantrycznya może zbliżyć Cię do tradycyjnego zachodniego podejścia do seksualności. Energia jest również przenoszona z czakry seksualności na całe ciało, a oddychanie jest niezbędne. Doświadczenie jest zawsze inne i indywidualne.

Sesja może rozwijać się w bardzo relaksującej formie, aby napełnić nową energię życiową i zharmonizować ciało i ducha. Sesja służy również jako inspiracja do tego, jak mężczyzna mógł pracować ze swoją seksualnością. Ponieważ mamy tu więcej czasu, doświadczenie może być intensywniejsze i dłuższe.

1 h - 350 zł, 1,5 h - 500 zł, 2 h - 700 zł, 3 h - 1000 zł

Sesja tantryczna multiorgazmiczna

Sesja ta ten może zainspirować Cię do opanowania podniecenia seksualnego. Nauczysz się oddzielać orgazm od wytrysku lub cieszyć się zwielokrotnionym, powtarzającym się orgazmem.

I chociaż niektórzy mężczyźni mogą odczuwać dużą przyjemność większość panów dochodzi do granicy podniecenia i znów musi się mozolnie wspinać. Jeśli nauczysz się właściwie pracować z podekscytowaniem, możesz utrzymać nagromadzoną energię przez dłuższy czas; w rzeczywistości możesz zachować ekscytację tak długo, jak chcesz.

Ale to nie wszystko. Orgazm z wytryskiem może wydawać się zabawą tylko do czasu, aż odkryjesz ekstatyczny, przedłużony orgazm. Dzięki regularnej praktyce przyjemność wzrasta. Pierwsze ekstatyczne doświadczenie jest fajne, ale przez powtarzanie staje się głębsze i bardziej intensywne, podobnie jak twoja przyjemność.

Twoją motywacją i inspiracją może być nie tylko twoja własna przyjemność, ale także wiedza, że ​​podczas kochania się z partnerem możesz opanować sytuację. Możesz zadowolić swojego partnera długotrwałym stosunkiem, za którym tęsknią kobiety. Akt miłosny nie spełniający się dla ciebie, ale także dla twojego partnera i kochanka. Mając możliwość szerzenia swojego podniecenia, możesz nieskończenie przedłużać akt miłości; możesz cieszyć się orgazmem bez wytrysku, a twoja energia nie spadnie i nie będziesz czuł się zmęczony. Będziesz pełen radości, energii i relaksu jednocześnie.

Mężczyzna, który potrafi kontrolować swoje podniecenie i utrzymywać je w swoim ciele, może pozwolić swojej partnerce na długie kochanie się, aby ona również mogła cieszyć się długotrwałą przyjemnością i orgazmem prowadzącym do wzajemnej satysfakcji.

Do tego masażu potrzeba co najmniej 120 minut, aby kilkakrotnie powtórzyć orgazmiczne skurcze. Uczucie staje się wtedy bardziej intensywne i wyraźne.

1 h - 350 zł, 1,5 h - 500 zł, 2 h - 700 zł, 3 h - 1000 zł

120 min - 900 zł

______________________________________________________________________________

Tantra dla Par - sesja indywidualna

Podaruj sobie i Twojemu partnerowi/ Twojej partnerce prezent w postaci czasu na odkrywanie, otwieranie, transformowanie i uzdrawianie Waszej relacji. Odkryj swój potencjał boskiej seksualności, miłości i ekstazy.

Zjednoczenie seksualne to proponowane nam przez naturę wrota do doświadczenia ekstatycznego stanu bycia. Starożytni mistrzowie Tantry z Indii, Tybetu i Chin poświęcili całe wieki na rozplątywanie tajemnicy zjawiska miłości i łączenia się, odkrywając nektar zawarty w spotkaniu dwóch biegunów.

W programie Tantry dla Par używamy metod i technik, które praktykujemy będąc w swojej relacji z partnerem a także poprzez metody, które zdobyliśmy poprzez nauki od naszych mistrzów.  Podczas sesji indywidualnych pary doświadczają głębokich pozytywnych seksualnych i duchowych transformacji.

“Dwoje kochanków może doświadczyć tak głębokiej transformacji, że dojdzie do spotkania wszystkich ich siedmiu centrów.

Tantra jest nauką przkształcania zwyczajnych kochanków w spokrewnione dusze. Tantra może dokonać przeobrażenia całej ziemi, przekształcając wszystkie pary w spokrewnione dusze. To jest największy, nieużywany skarb spoczywający w głębi tej nauki.

W dniu, w którym ludzkość sięgnie po niego, ziemia zapłonie nową miłością”

(Osho, Philosophia Perennis, Vol 1)

Program obejmuje ćwiczenia grupowe oraz techniki i medytacje. Pary otrzymują medytacje i techniki, które mogą praktykować w zaciszu swych sypialni.

Zajęcia grupowe obejmują regularne medytacje tantryczne, różne rodzaje ćwiczeń terapeutycznych, masaże, tańce, uwolnienia emocjonalne, rytuały oraz pracę z energią.

Z szacunkiem dla wrażliwości uczestników, oferujemy spokojne i komfortowe warunki do odkrywania, leczenia, zrozumienia oraz celebrowania naszej pełnej istoty w wielu wymiarach. Proponujemy praktyki tantryczne, które prowadzą do głębokiej transformacji naszych relacji z partnerami i nami samymi. Trening ożywia relacje na wielu poziomach, w szczególności wzmacniając połączenie serc, komunikację oraz seksualną intymność.

Cena od pary 1490 zł

Sesja trwa 3 godziny

Studio Agra Dotyk Relaksacja

EnglishPolish