Sesje i Rytuały

Podstawowa sesja Tantryczna -

Relaksująca sesja całego ciała ciepłym olejem w intymnym otoczeniu. Rozgrzewamy ciało gorącymi olejkami, otulamy chustami energetyzujemy delikatnym dotykiem, a napięcie mięśni uwalniamy olejem.  Stwarza to ekscytację, z którą możemy pracować podczas oddychania i wizualizacji. Wnosimy energię z czakry seksualnej do całego ciała.

Dla mężczyzn kluczem jest oddychanie, kiedy przejmują kontrolę nad swoją energią, Przenosimy energię czakry seksualności na całe ciało. Sesję można zakończyć w sposób tantryczny, np. doświadczając ciała energetycznego. Doświadczenie jest zawsze inne i indywidualne.

Sesja ta może się rozwijać w bardzo relaksującej formie, aby napełnić nową siłę życiową. Sesja uwalnia od stresu. Może również służyć jako demonstracja innego podejścia do przeżywania stanów orgazmicznych, które w głębszych formach przenikają zarządzanie stanem Ekstazy.

60 min - 300 zł 90 min - 450 zł, 120 min - 600 zł

Ceremonialna sesja Tantryczna

Bardzo relaksująca sesja, podczas której poprzez dotyk można wejść w zmysłową atmosferę. Najpierw ogrzejemy ciało gorącymi olejkami, rozpieszczać będziemy jedwabnymi chustami  Następnie dochodzi do olejowej części, w której mięśnie pleców, nogi są dokładnie rozluźnione, napięcie w klatce piersiowej jest odblokowane. Integralną częścią tej sesji jest atmosfera medytacyjna.

Sesja ta obejmuje dodatkowo ceremonię błogosławieństwa czakr, która otwiera ciało na błogość oraz ceremonię oczyszczania

Sesja kończy się na różne sposoby, doznanie jest zawsze indywidualne i odzwierciedla aktualny nastrój.

Ta sesja może rozwijać się w aktywowaniu nowej siły życiowej. Uwalnia od stresu.  Może również służyć jako demonstracja innego podejścia do percepcji stanów orgazmicznych, które w głębszych formach przenikają zarządzanie stanem Ekstazy.

60 min - 350 zł 90 min - 500 zł, 120 min - 700 zł

Rytualna sesja tantryczna -

Tutaj możesz cieszyć się rytmami muzyki orientalnej, zapachem egzotycznych olejków i czułym dotykiem masażystki. Doświadczysz troskliwej opieki. Przyjemna zmienność różnych rodzajów dotyku i doskonałe odprężenie całego ciała. Mężczyźni trzymają stres i stres głównie na klatce piersiowej, dlatego otwieramy czakrę serca i rozluźniamy napięcia w tym obszarze.

Powstaje podniecenie i budzi się energia seksualna, z którą możemy pracować podczas masażu. Przeniesienie energii z czakry seksualnej na całe ciało. Sesja można zakończyć w sposób tantryczny, np. doświadczając ciała energetycznego. Doświadczenie jest zawsze inne i indywidualne.

W tej sesji doświadczysz pięknego rytuału Odkrywania Boga i Bogini, dzięki której poczujesz się jak prawdziwy Shiva.

Sesja może rozwijać się w bardzo relaksującej formie, aby napełnić nową energię życiową i zharmonizować ciało i ducha. Pomaga również rozładować napięcia, które tworzymy w dniu stresu. Może również służyć jako demonstracja innego podejścia do percepcji stanów orgazmicznych, które w głębszych formach przenikają zarządzanie stanem Ekstazy.

1,5 h - 450 zł, 2 h - 600 zł, 3 h - 900 zł

Luksusowa sesja Tantryczna - Rytuał Zmysłów

Luksusowy rytuał tantryczny to niesamowite przeżycie. Doświadczysz doskonałej i pełnej miłości pielęgnacji masażystki, odprężenia całego ciała i pobudzenia 5 zmysłów. Dźwięki, zapachy, dotyk i smak. Jest to bardzo relaksująca technika, która prowadzi do atmosfery medytacyjnej. Rytuał zmysłów to wyjątkowe przeżycie, które warto doświadczyć.  Po rytuale zmysłów następuje wyrafinowany dotyk olejkiem całego ciała, w którym zmienia się intensywność i różne rodzaje dotyku.

W ciągu 3 godzin doświadczysz totalnej ekstazy, budzenia energii seksualnej, silnych doznań i przeżyć. Pojawia się podekscytowanie i budzi się energia seksualna, z którą możemy pracować podczas masażu. Technika opiera się na równoważeniu podekscytowania w punktach plus i minus. Luksusowa sesja tantrycznya może zbliżyć Cię do tradycyjnego zachodniego podejścia do seksualności. Energia jest również przenoszona z czakry seksualności na całe ciało, a oddychanie jest niezbędne. Doświadczenie jest zawsze inne i indywidualne.

Sesja może rozwijać się w bardzo relaksującej formie, aby napełnić nową energię życiową i zharmonizować ciało i ducha. Sesja służy również jako inspiracja do tego, jak mężczyzna mógł pracować ze swoją seksualnością. Ponieważ mamy tu więcej czasu, doświadczenie może być intensywniejsze i dłuższe.

1,5 h - 600 zł, 2 h - 800 zł, 3 h - 1200 zł

Sesja tantryczna multiorgazmiczna

Sesja ta ten może zainspirować Cię do opanowania podniecenia seksualnego. Nauczysz się oddzielać orgazm od wytrysku lub cieszyć się zwielokrotnionym, powtarzającym się orgazmem.

I chociaż niektórzy mężczyźni mogą odczuwać dużą przyjemność większość panów dochodzi do granicy podniecenia i znów musi się mozolnie wspinać. Jeśli nauczysz się właściwie pracować z podekscytowaniem, możesz utrzymać nagromadzoną energię przez dłuższy czas; w rzeczywistości możesz zachować ekscytację tak długo, jak chcesz.

Ale to nie wszystko. Orgazm z wytryskiem może wydawać się zabawą tylko do czasu, aż odkryjesz ekstatyczny, przedłużony orgazm. Dzięki regularnej praktyce przyjemność wzrasta. Pierwsze ekstatyczne doświadczenie jest fajne, ale przez powtarzanie staje się głębsze i bardziej intensywne, podobnie jak twoja przyjemność.

Twoją motywacją i inspiracją może być nie tylko twoja własna przyjemność, ale także wiedza, że ​​podczas kochania się z partnerem możesz opanować sytuację. Możesz zadowolić swojego partnera długotrwałym stosunkiem, za którym tęsknią kobiety. Akt miłosny nie spełniający się dla ciebie, ale także dla twojego partnera i kochanka. Mając możliwość szerzenia swojego podniecenia, możesz nieskończenie przedłużać akt miłości; możesz cieszyć się orgazmem bez wytrysku, a twoja energia nie spadnie i nie będziesz czuł się zmęczony. Będziesz pełen radości, energii i relaksu jednocześnie.

Mężczyzna, który potrafi kontrolować swoje podniecenie i utrzymywać je w swoim ciele, może pozwolić swojej partnerce na długie kochanie się, aby ona również mogła cieszyć się długotrwałą przyjemnością i orgazmem prowadzącym do wzajemnej satysfakcji.

Do tego masażu potrzeba co najmniej 120 minut, aby kilkakrotnie powtórzyć orgazmiczne skurcze. Uczucie staje się wtedy bardziej intensywne i wyraźne.

2 h - 800 zł, 3 h - 1200 zł , 4 h - 1600 zł

______________________________________________________________________________

Tantra dla Par - sesja indywidualna

Podaruj sobie i Twojemu partnerowi/ Twojej partnerce prezent w postaci czasu na odkrywanie, otwieranie, transformowanie i uzdrawianie Waszej relacji. Odkryj swój potencjał boskiej seksualności, miłości i ekstazy.

Zjednoczenie seksualne to proponowane nam przez naturę wrota do doświadczenia ekstatycznego stanu bycia. Starożytni mistrzowie Tantry z Indii, Tybetu i Chin poświęcili całe wieki na rozplątywanie tajemnicy zjawiska miłości i łączenia się, odkrywając nektar zawarty w spotkaniu dwóch biegunów.

W programie Tantry dla Par używamy metod i technik, które praktykujemy będąc w swojej relacji z partnerem a także poprzez metody, które zdobyliśmy poprzez nauki od naszych mistrzów.  Podczas sesji indywidualnych pary doświadczają głębokich pozytywnych seksualnych i duchowych transformacji.

“Dwoje kochanków może doświadczyć tak głębokiej transformacji, że dojdzie do spotkania wszystkich ich siedmiu centrów.

Tantra jest nauką przkształcania zwyczajnych kochanków w spokrewnione dusze. Tantra może dokonać przeobrażenia całej ziemi, przekształcając wszystkie pary w spokrewnione dusze. To jest największy, nieużywany skarb spoczywający w głębi tej nauki.

W dniu, w którym ludzkość sięgnie po niego, ziemia zapłonie nową miłością”

(Osho, Philosophia Perennis, Vol 1)

Program obejmuje ćwiczenia grupowe oraz techniki i medytacje. Pary otrzymują medytacje i techniki, które mogą praktykować w zaciszu swych sypialni.

Zajęcia grupowe obejmują regularne medytacje tantryczne, różne rodzaje ćwiczeń terapeutycznych, masaże, tańce, uwolnienia emocjonalne, rytuały oraz pracę z energią.

Z szacunkiem dla wrażliwości uczestników, oferujemy spokojne i komfortowe warunki do odkrywania, leczenia, zrozumienia oraz celebrowania naszej pełnej istoty w wielu wymiarach. Proponujemy praktyki tantryczne, które prowadzą do głębokiej transformacji naszych relacji z partnerami i nami samymi. Trening ożywia relacje na wielu poziomach, w szczególności wzmacniając połączenie serc, komunikację oraz seksualną intymność.

Cena od pary 1490 zł

Sesja trwa 3 godziny

Studio Agra Dotyk Relaksacja

EnglishPolish